Misterium Wielkanocne

Wielkanoc to najważniejsza uroczystość chrześcijan – Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa otworzyło nam bramy do Królestwa Bożego – do nowego życia – życia wiecznego. Dlatego uczniowie naszej szkoły przygotowali uroczystą akademię. W tym roku razem z Małym Księciem zastanawialiśmy się, jakie wartości są w życiu najważniejsze.

Na nadchodzące Triduum Paschalne i Święta Wielkanocne życzymy wszystkim aby uwierzyli, że przyjaźń, która ma swe źródła w Chrystusie zmartwychwstałym, nigdy nie umiera. Niech radość świętowania najbliższych dni promieniuje z nas jak wiosenne słońce na każdego spotkanego człowieka. Razem z Małym Księciem szukajmy marzeń, które warte są trudu. I pamiętajmy, że „ Szukać należy sercem, bo najważniejsze jest niewidoczne dla oczu…”.

Anna Walencik