Występ “Powiśloków” w koncercie „Wdzięczni za niepodległość”

“27 września 2018 w Filharmonii Lubelskiej młodzi artyści ze szkół województwa lubelskiego słowem poetyckim, śpiewem i tańcem oddali hołd Niepodległej w setną rocznicę odzyskania niepodległości, muzyką i obrazem scenicznym opowiedzieli o drogach Polaków do wolności oraz wyrazili swoją radość z życia w wolnym i suwerennym kraju.
Koncert „Wdzięczni za niepodległość” zorganizowany przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Wojewodą Lubelskim oraz Oddziałem Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie okazał się wielkim wydarzeniem i przeżyciem nie tylko dla organizatorów i wykonawców, ale także wielopokoleniowej widowni, zgromadzonej w sali koncertowej Filharmonii Lubelskiej. “

Tak o koncercie i naszym w nim udziale informuje strona internetowa Lubelskiego Kuratorium. Poniżej link do całego artykułu: Koncert „Wdzięczni za niepodległość”

W koncercie z przepięknym polonezem wystąpiła najstarsza grupa naszego zespołu – grupa już zupełnie absolwencka. Gratulujemy i życzymy jeszcze wielu sukcesów.

Foto ze strony Lubelskiego Kuratorium: https://www.kuratorium.lublin.pl/?akc=akt&op=szcz&id=9445