Zabawa choinkowa

Zabawa choinkowa to jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń w kalendarzu imprez naszej szkoły zaraz po Andrzejkach. Tańce, konkursy, ciekawe stroje, poczęstunek. To wszystko składa się na zimową zabawę. Do zabawy w tegorocznym balu zaprosili chłopcy z Samorządu Uczniowskiego (Marek Cygan, Arkadiusz Fredo), którzy przez kilka godzin serwowali najnowsze hity z list przebojów, ale również utwory starsze, przy których młodzież się dobrze bawi. Na naszym balu od jakiegoś czasu uczniowie wraz z opiekunami tańczą taniec integracyjny ,,Belgijka”.
Zabawa choinkowa to nie tylko tańce. Tradycją corocznych balów są liczne konkursy.                                                       Zmęczeni tańcem wszyscy mogli skorzystać z bufetu, aby odpocząć i nabrać sil do dalszej zabawy. Już nie możemy się doczekać, kiedy będzie następna.