XV Festiwal Kolęd i Pastorałek “Kolęda Polska”

22 stycznia 2017 w Opolskim Centrum Kultury odbył się Koncert Laureatów XV Regionalnego Festiwalu Kolęd i Pastorałek “Polska Kolęda”. W festiwalu wzięli udział również uczniowie naszej szkoły i jak zwykle nie zawiedli nas zajmując wysokie miejsca i wyróżnienia w różnych kategoriach!

W kategorii  soliści 6 – 9 lat III miejsce zajęła Karolina Strawa   kl. III b – opiekun Małgorzata Łukasiewicz

W kategorii soliści 10 – 12 lat I miejsce zajęła Amelia Bakalarz kl. Vb szkoła podstawowa

W kategorii soliści 13 – 15 lat wyróżnienie otrzymała Wiktoria Rola kl. IIb gimnazjum

W kategorii zespoły gimnazjum i szkoły średnie wyróżnienie otrzymał Zespół Wokalny Zespołu Szkół Nr 2 w składzie: Edyta Frydecka, Patrycja Micek, Adrianna Mroczkowska i Anna Wrona.

– opiekun uczennic z klas IV – VI szkoły podstawowej i I – III gimnazjum: Mariusz Dobrosz.

Ponadto w kategorii muzykujących rodzin I miejsce zajęli Wiktoria i Piotr Wronowie.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!