Występ w Przedszkolu Miejskim

Trzydziestoosobowa grupa uczniów z klas III a i III b Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Oskara Kolberga wraz z wychowawczyniami Ewą Rodak i Renatą Majkowską- Wojdyła w dniu 11 lutego 2016 gościła w Przedszkolu Miejskim. Trzecioklasiści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne w przedstawieniu pt. ,,Zimowy teatrzyk”. Dzieci wcieliły się w postacie Śnieżynek, Zimy, Sopelka, Bałwanów, Szronu, Kuropatwy, Saren, Zajęcy, Wróbelków. Scenografię do przedstawienia wykonały panie wychowawczynie a stroje mamy naszych uczniów. Dyrekcja i personel pedagogiczny bardzo serdecznie nas ugościli a na zakończenie nasi uczniowie przypomnieli sobie zabawy w przedszkolu.
                                                                                                               Ewa Rodak  Renata Majkowska- Wojdyła