Światowy Dzień Pluszowego Misia

W środę 25 listopada 2015 roku obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia,ulubieńca wszystkich dzieci od wielu, wielu lat. Z tej okazji dzieci z klasy I c przyniosły do szkoły swoje ulubione pluszaki, które wzięły udział w konkursie na mini i maxi misia. Dzieci poznały historię pluszowego misia.Podczas zajęć opowiadały o swoich ulubieńcach oraz o książkach i bajkach, których bohaterami są misie.Wspólnie z dziećmi z Oddziału Przedszkolnego oglądały bajkę “Miś Uszatek” i “Miś Colargol”.Następnie dzieci spróbowały ulubionego przysmaku wszystkich misiów- słodkiego miodu , “takie małe co nieco”.Cała klasa zamieniła się w “Królestwo Misiów”-pięknie pokolorowane misie ozdabiały naszą klasę. Na koniec dzieci śpiewały i tańczyły -“Stary niedźwiedź mocno śpi”…..

Anna Dąbrowska