RODZICE NA ZAJĘCIACH W „ZERÓWCE”

Na co dzień rodzice nie dysponują często czasem, aby wspólnie pobawić się ze swoimi dziećmi, mają wiele obowiązków i zajęć. Aby odrobinę to zmienić zaprosiliśmy rodziców do szkoły. W czwartek 05.05.2016r. odbyły się wspólne zajęcia. Była to okazja do spotkania się podczas zabawy i nauki.

Rodzice mieli okazję zaobserwować swoje pociechy jak się bawią, a przy tym uczą. Goście bardzo chętnie włączyli się do zabaw muzyczno – ruchowych przy muzyce poważnej, zabaw relaksacyjnych oraz zajęć plastycznych podczas, których powstały

piękne suknie dla Pani Wiosny i wesołe zwierzaki z talerzyków jednorazowych.

Atmosfera tego dnia była bardzo rodzinna. Dzieci były szczęśliwe, a rodzice bardzo zaangażowani.

Serdecznie dziękuję rodzicom, którzy znaleźli czas i skorzystali z naszego zaproszenia.

Małgorzata Gorzym