Przedszkolaki na Śniadaniu Wielkanocnym w “Dwójce”

W piątek, 18 marca 2016r. do Zespołu Szkół Nr 2 w Opolu Lubelskim zawitały z wizytą przedszkolaki.

Na początku spotkania dzieci przypomniały sobie tradycje wielkanocne podczas przedstawienia w wykonaniu ich rówieśników z oddziału przedszkolnego prowadzonego przez panią Małgorzatę Gorzym. Nie zabrakło wielkanocnego koszyczka, pisanek oraz śmigusa – dyngusa. Następnie dzieci degustowały świąteczne babeczki, soki oraz owoce. Kolejnym punktem spotkania był występ szkolnej grupy baletowej „Dubiś” prowadzonej przez panią Wiolettę Wronę. Dzieci były zachwycone sprawnością fizyczną i talentem najmłodszej grupy dziewczynek. Na koniec spotkania dzieci miały okazję pobawić się wspólnie z rówieśnikami.

To był bardzo miły dzień, dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do udanego spotkania dzieci.

Autor: Anna Dąbrowska, Małgorzata Gorzym