Nasze artystyczne sukcesy

–  konkursy szkolne i pozaszkolne dzieci z grupy II oddziału przedszkolnego w roku szkolnym 2015/2016

W roku szkolnym 2015/2016 przedszkolaki bardzo aktywnie uczestniczyli w różnorodnych konkursach organizowanych w szkole, jak również w konkursach pozaszkolnych. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się konkursy plastyczne.

Konkursy pozaszkolne

• Powiatowy konkurs plastyczny „Jan Paweł II w mojej pamięci” zorganizowany przez Miejsko – Gminną Bibliotekę Publiczną.

I miejsce – Szymon Michalak

• Powiatowy konkurs plastyczny „Twórczość Jana Brzechwy widziana oczami dziecka” zorganizowany przez punk przedszkolny „Promyczek”.

II miejsce – Bartosz Haraszczuk

• Konkurs plastycznym „Miś i jego przyjaciele” zorganizowany przez Żłobek i Przedszkole Miejskie w Opolu Lubelskim.

I miejsce –  Maksymilian Pik

III miejsce – Oskar Witek

• XIV Festiwal Kolęd i Pastorałek „Kolęda Polska” zorganizowany przez Opolskie Centrum Kultury.

Wyróżnienie – zespół „Przedszkolaki” w składzie: Gabriela Chlebicka, Małgorzata Haraszczuk, Martyna Murzacz, Miłosz Dobrowolski, Bartosz Haraszczuk, Julian Kalionowski.

• Powiatowy konkurs plastyczny „Kartka Wielkanocna” zorganizowany przez Opolskie Centrum Kultury.

III miejsce – Martyna Murzacz

Wyróżnienie – Bartosz Haraszczuk

• Międzyszkolny konkurs plastyczny „Kartka Wielkanocna” zorganizowany przez Zespół Szkół w Kluczkowicach.

II miejsce – Gabriela Chlebicka

Konkursy szkolne

• Konkurs techniczny organizowany przez Samorząd Uczniowski Klas Młodszych na ciekawą postać zrobioną z warzyw i owoców.

I miejsce – grupa II

• Konkursie plastycznym „Jesienne inspiracje”.

I miejsce –  Gabriela Chlebicka, Martyna Murzacz

II miejsce – Małgorzata Haraszczuk, Bartosz Haraszczuk

III miejsce – Szymon Michalak

• Szkolny Festiwal Piosenki Dziecięcej „Słowiczek”.

Laureaci festiwalu (soliści) – Gabriela Chlebicka, Miłosz Dobrowolski, Oskar Witek – uzyskali nominację do Powiatowego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik” organizowanego przez Opolskie Centrum Kultury.

I  miejsce – Zespół „Fantazja”

Dziękujemy dzieciom za zaangażowanie i włożoną pracę. Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekę nad konkursami sprawowała wychowawczyni grupy Pani Agnieszka Czapla.

Wychowawczyni składa podziękowania Rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do licznych konkursów.

Agnieszka Czapla