“Mamo i Tato kochamy Was”

Dnia 10 czerwca 2016r. odbyło się wielkie świętowanie w klasie III b. Trzecioklasiści gościli swoich kochanych rodziców.
Święto było bardzo doniosłe za sprawą rodziców, którzy przybyli prawie w komplecie, a obecność Pana Dyrektora dodała powagi całej akademii. Był to niezwykły powód do spotkania grona dzieci i rodziców, gdyż spotkaliśmy się tak licznie po raz ostatni. Od września uczniowie podążą do klasy czwartej i nowego wychowawcy.
     Wystrojeni uczniowie Świętowanie Dnia Mamy i Taty rozpoczęli od powitania. Następnie zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Na koniec akademii jedna z uczennic zagrała ,,Sto lat” na skrzypcach. Kolejnym etapem było wręczanie własnoręcznie wykonanych prezentów- koszyk dla Mamy, dla Taty krawat. Po głównej części uroczystości wszyscy udali się na słodki poczęstunek i pogaduszki przy kawie i herbacie.
      Bardzo dziękujemy Rodzicom za zaszczycenie nas swoją obecnością, za brawa i zorganizowany poczęstunek. Ten Dzień na długo zostanie w naszej pamięci.
       Wszystkim Rodzicom życzę, by słowa wyśpiewane przez Przemka na długo towarzyszyły Im w życiu.
,,Drogi Ojcze, droga Matko, chciałbym dziś zaśpiewać Wam,
podziękować za to wszystko, za tę miłość, którą mam.
Zdrowia, szczęścia ponad wszystko całym sercem życzę dziś…”
 Ewa Rodak