Święto Babci i Dziadka w klasie II a

21 stycznia 2016 roku uczniowie klasy II a zaprosili do szkoły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Ich święta. Dziadkowie przyjęli zaproszenie i mimo mroźnej pogody licznie przybyli na spotkanie. Wnuczki i wnukowie przygotowali dla gości część artystyczną, na którą złożyły się wiersze, scenki, piosenki i taniec. Na koniec odśpiewali „Sto lat” oraz obdarowali gości upominkami.
Wychowawczyni wraz z panem dyrektorem Jerzym Kramkiem wręczyli podziękowania babciom: Krystynie Flasińskiej, Annie Kosowskiej oraz dziadkowi Adamowi Janoszczykowi za pracę na rzecz klasy i szkoły. Później były pamiątkowe zdjęcia i słodki poczęstunek dla wszystkich przygotowany przez rodziców. To była bardzo miła uroczystość.

Elżbieta Wawer