Festiwal Piosenki Dziecięcej “Mały Głos”

W tym roku po raz kolejny dzieci z grupy I oddziału przedszkolnego (wych. Agnieszka Czapla) ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim uczestniczyły w prezentacjach konkursowych Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej “Mały Głos” Puławy 2019, który jest kontynuacją zeszłorocznego Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej. Na wstępnych przesłuchaniach, które odbyły się 20 marca 2019r w POK DOM Chemika, uczestnicy konkursu Ada Kaszlikowska, Bartosz Kramek i Maciej Dobrowolski wykonywali po dwa utwory z repertuaru „Śpiewające Brzdące”. Po wysłuchaniu 86 małych wykonawców jury do koncertu finałowego zaprosiło Adę Kaszlikowską i Macieja Dobrowolskiego. Finał Festiwalu odbył się 27 marca w jednym z najbardziej urokliwych miejsc w Puławach – w Pałacu Czartoryskich. W jury festiwalu zasiedli: Romuald Lipko, Dariusz Tokarzewski, Bogdan Tchórzewski i Zbigniew Śliwiński. W koncercie finałowym wyróżnienie wyśpiewała sobie Ada Kaszlikowska. Organizatorzy zapewnili dobrą i niezapomnianą zabawę, spełnienie dziecięcych marzeń, zaistnienie na prawdziwej scenie wokalnej oraz upominki dla wszystkich występujących dzieci.
          Serdecznie gratulujemy Adzie, a wszystkim uczestnikom życzymy dalszych sukcesów i zachęcamy do rozwoju swojego talentu.

Agnieszka Czapla