Bal choinkowy 2016

Czas karnawału uczniowie Zespołu Szkół Nr2 im. Oskara Kolberga rozpoczęli choinką noworoczną w dniu 09 stycznia 2016r. o godzinie 10.00 udekorowana sala gimnastyczna wypełniła się fanami tańca i dobrej zabawy z klas 0-3, nauczycieli oraz rodziców. Po krótkim powitaniu pań: Ewy Rodak i Renaty Majkowskiej -Wojdyły uczennice klas starszych i klas III a i III b szkoły podstawowej zaprezentowały krótkie widowisko a następnie klasy III zaprosiły wszystkich do tańca integracyjnego. Dzieci zaprezentowały się w strojach swoich ulubionych postaci. Na Balu spotkać można było księżniczki, królewny, rycerzy, motyle, spajdermena, prawdziwych piratów, policjantów i wiele innych bohaterów bajek.
Tańce przeplatane były konkursami z nagrodami: zbieranie gwiazdek w tańcu, rysowanie z zawiązanymi oczami, taniec z miotłą, taniec z czapką Mikołaja. Po wielu emocjach, których dostarczyły konkursy wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Po uzupełnieniu zapasów kalorii nadszedł czas na dalszą zabawę pod czujnym okiem nauczycieli i rodziców.
Na zakończenie wszyscy zatańczyli wspólny taniec i udali się do domów. Zabrali ze sobą nagrody, uśmiech i wspomnienia.

Ewa Rodak