SUKCES DWÓJKI

21 kwietnia 2021r. rozstrzygnięty został etap wojewódzki ogólnopolskiego konkursu Wybitni ziemianie w okresie międzywojennym. Gospodarka, kultura, nauka, dyplomacja. Jego organizatorami / współorganizatorami byli : Instytut Pamięci Narodowej, Polskie Towarzystwo Ziemiańskie Oddział w Krakowie, Fundacja im. Zofii i Jana Włodków w Krakowie oraz Biblioteka Raczyńskich w Poznaniu.

Uczestniczyło w nim dwoje uczniów z naszej szkoły: Pastwa Lena z kl. VII i Błażejczyk Jakub z kl. VI, którzy są członkami szkolnego kółka historycznego. Ich opiekunem jest p. Agata Wesołowska- Błażejczyk.

Komisja etapu wojewódzkiego doceniła ogrom pracy naszych uczniów nad tematyką konkursu i oceniła następująco:

Lena P. została zakwalifikowana do etapu ogólnopolskiego zaś Jakub B. otrzymał wyróżnienie w/w etapie konkursu.

Etap ogólnopolski odbędzie się 2 czerwca 2023r. w Krakowie.

Serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów na płaszczyźnie konkursowej.

Agata Wesołowska- Błażejczyk