Obchody święta Konstytucji 3 Maja

Uczniowie naszej szkoły godnie i radośnie uczcili 231. rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Klasy czwarte pod opieką wychowawców: pani Agaty Wesołowskiej-Błażejczyk, pani Moniki Pietraś-Janoszczyk i pana Patryka Węcławskiego przygotowały krótki montaż słowno – muzyczny. Zapraszamy do jego obejrzenia poniżej.
Scenografię przygotował pan Cezary Łukasiewicz

Samorząd Uczniowski wraz z pocztem sztandarowym wziął udział w manifestacji patriotycznej na ulicach naszego miasta – pod opieką pani Niny kaślikowskiej i pana Grzegorza Wilka.

Natomiast część artystyczną obchodów święta w naszym mieście uświetnił Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego “Powiśloki” prezentując poloneza w kontuszach (grupa starsza), po południu tańce podlaskie (grupa średnia) – opiekun pani Renata Majkowska-Wojdyła. Wystąpili również wokaliści : Ada Kaślikowska i Maciej Dobrowolski – opiekun pani Agnieszka Czapla.