Gala Talentów Dwójki 2022

,,Nie można pytać życia o sens, można mu tylko sens nadać…
Cała wielkość naszej przygody polega na życiu,

które przychodzi do nas z pustymi rękoma,

lecz opuścić nas może wzbogacone i przekształcone.”

R.Gary

Z okazji obchodów jubileuszu 90–lecia Szkoły Podstawowej nr 2 w Opolu Lubelskim, 40-lecia pracy artystycznej Dziecięcego Zespołu Tańca Ludowego „Powiśloki” i 15-lecia nadania Szkole Podstawowej nr 2 w Opolu Lubelskim imienia Oskara Kolberga zorganizowana została Gala Talentów Dwójki.

Celem dzisiejszej uroczystości było zaprezentowanie młodych ludzi, którzy swoimi zainteresowaniami, pasjami i uzdolnieniami wzbogacają i przekształcają nie tylko swoje życie, ale także życie swojego otoczenia.

Wiemy doskonale, że sam talent to nie wszystko. Aby osiągnąć sukces potrzeba dużo ,dużo pracy. Wiedzą o tym najlepsi uczniowie naszej szkoły, wybitnie uzdolnieni w różnych dziedzinach. Dzięki swojej ciężkiej pracy zdobyli oni czołowe miejsca w konkursach przedmiotowych, tematycznych, artystycznych i zawodach sportowych.

Niektórzy mówią, że szkoła zabija talent, ale nie Nasza, ….bo jest przecież Kuźnią Talentów. A prawdą okazuje się stwierdzenie , że w każdym człowieku drzemie jakiś ukryty talent- trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszej Gali Talentów Dwójki.

Agata Wesołowska-Błażejczyk