Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w grupie II Oddziału Przedszkolnego

31 maja 2017r. dzieci z grupy II oddziału przedszkolnego świętowały Dzień Mamy i Taty. Dzieci przygotowane przez p. Agnieszkę Czaplę z okazji święta rodziców przedstawiły jeden z najatrakcyjniejszych tytułów baśniowej klasyki „Kota w butach”. Lekkie, dynamiczne i bardzo dowcipne przedstawienie zawładnęło sercami rodziców. Na koniec bajki mali aktorzy zaprezentowali się w układzie przestrzenno – ruchowych do muzyki poważnej Johann Straussa „Annen – Polka”. Po tańcu przedszkolaki recytowały wiersze i śpiewały piosenki o mamie i tacie, a na koniec zaprezentowały układ choreograficzny do piosenki „Can’t stop this feeling” Justina Timberlaka. W ten sposób wyraziły swoją miłość oraz wdzięczność za trud wychowania.

Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach rodziców zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich pociech. Po złożeniu życzeń i wręczeniu własnoręcznie wykonanych upominków miał miejsce słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna przebiegała w niezwykle rodzinnej i miłej atmosferze.

Agnieszka Czapla