Uczniowie Dwójki na obozie w Kołobrzegu

W dniach 24-30 lipca, zawodnicy i zawodniczki UKS Dubler Opole Lubelskie uczestniczyli w obozie sportowym w  Kołobrzegu. Obozowicze podzieleni byli na kilka sekcji, m.in sekcję piłki nożnej chłopców i dziewcząt oraz grupa dziewcząt z programu SKS. Ponad 60 osobowa ekipa  wraz z opiekunami dotarła do miejsca zakwaterowania pociągiem. Treningi, kąpiele morskie oraz wypoczynek na świeżym powietrzu sprawiały, że pomimo deszczu nikt sie nie nudził.Ogromną atrakcją były odbywające sie na plaży Mistrzostwa Polski w piłce nożnej plażowej. Wizyta w Aqua Parku też okazała się nielada atrakcją .Piłkarze i piłkarki szlifowali formę na nowy sezon turniejowy, natomiast dziewczęta z programu SKS przygotowywały się do startu w zawodach sportowych SZS w roku szkolnym 2017/2018 .

Wioletta Wrona