Ślubowanie Klas Pierwszych

Bardzo ważnym momentem w życiu każdego małego człowieka jest ślubowanie i pasowanie na ucznia. To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole dnia 27 października 2017 r.
W tym roku szkolnym ślubowanie składały dwie klasy pierwsze. Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu, tańca i deklamacji. Występ dzieci spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Artyści po każdym występie byli nagradzani gromkimi brawami. Następnie pierwszoklasistów czekało uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły i tradycyjne pasowanie na ucznia symbolicznym ołówkiem. Uroczystość dostarczyła dzieciom, ich rodzicom, dziadkom i zaproszonym gościom wielu miłych przeżyć i wzruszeń. Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce!

Elżbieta Wawer