„Czerwony Kapturek”

26 kwietnia 2017r na szkolnej scenie zadebiutowała grupa teatralna „Bajkowa Czternastka”, która istniej od 6 miesięcy. Dziewczęta z grupy teatralnej pod kierunkiem p. Agnieszki Czapli przygotowały bajkę pt. „Czerwony Kapturek” w niezwykle zabawnym opracowaniu. Spektakl uczy, bawi i zaskakuje, a wpadające w ucho piosenki nadają mu bajkowego nastroju, za którym chyba każdy z nas tęskni w codziennym życiu.

Tego dnia odbyły się trzy przedstawienie, rano 2 dla społeczności szkolnej a popołudniu małe aktorki były podziwiane przez swoich rodziców, dziadków i rodzeństwo. Przedstawienie okazało się wielkim sukcesem, widownia nagrodziła artystów gromkimi brawami, ale najcenniejsze były uśmiechnięte twarze dzieci i rodziców w trakcie przedstawienia.

Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

W bajce wystąpiły: Małgorzata Haraszczuk – Czerwony Kapturek, Martyna Murzacz – mama Czerwonego Kapturka, Gabriela Chlebicka – babcia, Karolina Strawa – wilk, Natasza Iwania Gajowy, Lena Pastwa – Gil, narratorzy – Julia Wrona (zając), Antonina Maciąg (wiewiórka), Anna Madejek (motyl), Aleksandra Pastwa (jemiołuszka), Antonina Dudzińska (sowa), Julia Kocoń (lis).

Agnieszka Czapla