Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2024/25 odbędzie się 27 czerwca 2025r. (piątek) o godzinie 9.15 w sali gimnastycznej.
Msza święta na zakończenie roku szkolnego odprawiona będzie w kościele parafialnym o godzinie 8.00
Autobusy:
Przyjazd – jak w dniu nauki szkolnej
Powrót – godz. 11.00
| Spotkanie w klasach z wychowawcami | ||
| Wychowawca | Klasa /oddział | Sala |
| Małgorzata Bryła-Ćwiklińska | O.P. 1 | MSz. s. 3 |
| Agnieszka Jaszczyńska | O.P. 2 | MSz. s. 1 |
| Weronika Sochaj | O.P. 3 | MSz. s. 2 |
| Beata Złotucha | 1a | C.F. s. 1 |
| Anna Dąbrowska | 1b | DSz. s. 6 |
| Magdalena Dobrowolska | 1c | DSz. s. 13 |
| Małgorzata Łukasiewicz | 2a | DSz. s. 7 |
| Małgorzata Gorzym | 2b | C.F. s. 2 |
| Ewa Rodak | 3a | MSz. s. 5 |
| Renata Majkowska-Wojdyła | 3b | DSz. s. 2 |
| Agnieszka Czapla | 3c | MSz. s. 4 |
| Renata Kopycińska | 4a | DSz. s. 21 |
| Tomasz Gołofit | 4b | DSz. s. 15 |
| Krzysztof Grabowski | 5a | DSz. s. 16 |
| Krzysztof Janoszczyk | 5b | DSz. s. 14 |
| Katarzyna Wit | 5c | Jadalnia |
| Halina Kocon | 6a | DSz. s. 4 |
| Kamila Ryczek | 6b | DSz. s. 17 |
| Cezary Łukasiewicz | 6c | DSz. s. 10 |
| Zbigniew Dębicki | 7a | DSz. s. 20 |
| Monika Pietraś-Janoszczyk | 7b | DSz. s. 11 |
| Patryk Węcławski | 7c | S. Gim.DSz |
| MSz. – Mała Szkoła | ||
| C.F. – Centrum Fabryczna | ||
| DSz. – Duża Szkoła | ||