SZKOŁA DLA RODZICÓW

Burmistrz Opola Lubelskiegowychodząc naprzeciw potrzebom dzisiejszego rodzica serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach

SZKOŁA DLA RODZICÓW

WYCHOWYWAĆ TO KOCHAĆ I WYMAGAĆ.”

• Jeżeli Twoje dziecko Cię nie słucha,
  • Jeżeli nie potrafisz porozumieć się ze swoim nastolatkiem,
  • Jeżeli Twoje dzieci: stale się kłócą, nie chcą jeść, przesiadują przed komputerem, nie sprzątają, źle się uczą, są agresywne itd. itd. itd.
  • Jeżeli myślisz, że jesteś kiepskim rodzicem i już czas zaprosić SUPERNIANIĘ!

TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!!!

Skorzystaj z ogólnopolskiego programu wspierania umiejętności wychowawczych dla rodziców i nauczycieli i zostań

WYSTARCZAJĄCO DOBRYM RODZICEM !

Podczas warsztatów „Szkoły dla rodziców” nauczysz się między innymi:

• Budować relację dorosły-dziecko
  • Wspierać swoje dziecko w samodzielności
  • Budować realne poczucie własnej wartości dziecka
  • Konstruktywnie rozwiązywać konflikty

Poznasz wspaniałych ludzi, którzy udzielą Ci wsparcia, pomożesz innym dzieląc się swoim doświadczeniem.

Warsztaty będą odbywały się w Świetlicy Centrum Usług Społecznych w Opolu Lubelskim przy ul. Ogrodowej 9 a poprowadzą je realizatorzy certyfikowani przez Centrum Metodyczne Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie posiadający ogromne doświadczenie, którym chętnie się z Wami podzielą.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne!!!

NIE ODWLEKAJ TEJ DECYZJI gdyż dzieciństwo nie jest jedynie przygotowaniem do życia, lecz jest już prawdziwym życiem… ( Peter Rosegger)

KONTAKT:

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Gmina Opole Lubelskie

Opolu Lubelskie, ul. Szkolna 5 Opole Lubelskie, ul. Lubelska 4

tel. (81)827-23-67 tel. (81) 827 72 21

Pytaj o „Szkołę dla rodziców”!

UWAGA!

INFORMUJEMY, ŻE AKTUALNIE TRWA NABÓR DO NOWEJ GRUPY WARSZTATOWEJ NA POZIOMIE PIERWSZYM!

ZAJĘCIA ROZPOCZNĄ SIĘ 13.04.2023 r.

Limit miejsc ograniczony!