Jasełka

Dnia 13.01.2023 r. w godzinach popołudniowych odbył się na sali gimnastycznej występ uczniów klasy IIIb i IIIc. Dzieci wraz z wychowawczyniami p. Elżbietą Wawer, p. Małgorzatą Gorzym oraz z p. katechetką Anną Walencik przygotowały widowisko bożonarodzeniowe „Cicha noc, święta noc…” dla zaproszonych gości z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Młodzi aktorzy z wielkim przejęciem i zaangażowaniem wyrażali swoje uczucia recytując wyuczone kwestie, tańcząc oraz gestykulując. Zacni goście – Babcie, Dziadkowie, Rodzice byli pod ogromnym wrażeniem zdolności i umiejętności swoich pociech. Dopełnieniem świetnego występu były przepiękne stroje i rekwizyty, a piękną dekorację sali wykonał p. Cezarego Łukasiewicz. Spotkanie odbyło się w obecności dyrekcji szkoły p. Anny Popiołek i p. Mariusza Dobrosza. Po występie wszyscy goście otrzymali skromne podarunki z ciepłymi życzeniami na bilecikach. Rodzice zaś przygotowali słodki poczęstunek. Po minach uczestników uroczystości oraz podczas rozmów można było zauważyć nutkę zadowolenia, radości oraz wzruszenia. Miłym akcentem spotkania było podziękowanie wyrażone pięknymi słowami i bukietem kwiatów dla wychowawców. Uczyniła to w imieniu wszystkich Babć i Dziadków p. Ewa Rodak. Dziękujemy wszystkim za przybycie i poświęcenie odrobiny czasu na wspólne rodzinne spotkanie. Za uwiecznienie tych chwil dziękujemy pani fotograf Agnieszce Pączek.

Małgorzata Gorzym
Elżbieta Wawer