„ŚPIEWAJĄCY SŁOWIK”- etap powiatowy

17 maja 2018 roku w Opolskim Centrum Kultury odbył się powiatowy etap Wojewódzkiego Konkursu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik”.

Wzięło w nim udział 44 wykonawców.

Naszą szkołę reprezentowali: Oliwia Głodzik, Maria Szmit, Milena Łyjak, Zuzanna Pączek, Patrycja Bakalarz, Emilia Skowrońska, Kacper Czuryszkiewicz, Julia Kutyna, Jakub Błażejczyk, Piotr Ciupak, Oskar Witek, Martyna Smaga, Patrycja Adamczyk,Wojciech Grabek, Julia Wrona i Amelia Bakalarz.

Uczniowie „dwójki”zajęli wysokie miejsca:

w 1 kategorii 6-10 lat

II miejsce zdobył Jakub Błażejczyk z kl.Ib ( wych. E Wawer)

III miejsce Wojciech Grabek z kl. IIIa (wych. A. Piątek)

Wyróżnienia w tej kategorii zdobyli Zuzanna Pączek OPIII ( wych. A. Jaszczyńska) i Martyna Smaga z kl. IIIb (wych. B. Złotucha)

w 2 kategorii 11-13 lat

III miejsce zajęła Amelia Bakalarz z kl.VIb (op. M. Dobrosz), a wyróżnienie zdobyła Julia Wrona z kl. IVa (op. M. Dobrosz)

Wszyscy wykonawcy otrzymali dyplomy za udział w konkursie, a wyróżnieni i nagrodzeni nagrody rzeczowe. Gratulujemy udanych występów.

E. Wawer