Szanowni Państwo

W związku z ukazaniem się ROZPORZĄDZENIA MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ z dnia 20 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego  graniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, informujemy, że ogranicza się czasowe funkcjonowanie Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim do 10 kwietnia 2020 r.

Zajęcia zdalne, które prowadzone były od 16 do 20 marca 2020 roku przez nauczycieli naszej szkoły, prowadzone będą w tej samej formie do 24 marca 2020 roku. W dniu 24 marca poinformujmy Państwa szczegółowo, w jaki sposób będzie zorganizowana nauka od 25 marca do 10 kwietnia 2020 roku.

Będziemy starali się, żeby równomiernie obciążać ucznia zajęciami w danym dniu, a także uwzględnimy możliwości jego psychofizyczne.

Szanowni Państwo,

czas, w którym jesteśmy, wymaga od nas wszystkich pełnej mobilizacji i współpracy, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość, szczególnie teraz, kiedy wielu z Was łączy swoją pracę zawodową ze wsparciem dzieci w zdalnej nauce.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim