Przeżyjmy to jeszcze raz…

Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej nr 2
im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim
oraz uczniów III klas gimnazjalnych

w roku szkolnym 2018/2019

 

KONKURSY PRZEDMIOTOWE

Marta Paczyńska kl. VIII a – laureatka wojewódzkiego etapu konkursu chemicznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie, (op. p. H. Kocon),

Karolina Dębicka kl. VIII a – finalistka wojewódzkiego etapu konkursu matematycznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie, (op. p. G. Wilk),

Marta Paczyńska kl. VIII a – finalistka wojewódzkiego etapu konkursu matematycznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie, (op. p. G. Wilk),

Piotr Ziętek kl. VIII a – finalista wojewódzkiego etapu konkursu matematycznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie, (op. p. G. Wilk),

Jakub Kucharczyk kl. VIII b – finalista wojewódzkiego etapu konkursu matematycznego organizowanego przez Kuratora Oświaty w Lublinie, (op. p. Z. Dębicki).

KONKURSY BIOLOGICZNE

Zuzanna Kostka kl. III a gim – I miejsce w etapie powiatowym i udział w województwie XXVII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADY PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA. W ramach Olimpiady uczennica przygotowała akcję prozdrowotną „Zanieczyszczenia powietrza i ich wpływ na zdrowie”, (op. p. A. Kaczor),

Zuzanna Kostka kl. III a gim – laureatka ogólnopolskiego etapu XX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM, (op. p. A. Kaczor),

Agata Śledzik kl. III a gim – laureatka ogólnopolskiego etapu XX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM,(op. p. A. Kaczor),

Adrianna Zielonka kl. VIII a – laureatka ogólnopolskiego etapu XX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM,(op. p. A. Kaczor),

Julia Bardzel kl. VI b – laureatka ogólnopolskiego etapu XX EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU WIEDZY O POLESKIM PARKU NARODOWYM,(op. p. A. Kaczor),

Błażej Koziarz, Jakub Makoś, Julia Mirońska, Damian Nowak (kl. IIIa gim) – drużyna – III miejsce w etapie wojewódzkim w XVIII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU „POZNAJEMY PARKI KRAJOBRAZOWE POLSKI” ,(op. p. A. Kaczor).

KONKURSY RECYTATORSKIE

Karolina Strawa kl. V b – wyróżnienie w etapie powiatowym 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. A. Grudka),

Mateusz Goliszek kl. V b – wyróżnienie w etapie powiatowym 21. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. A. Grudka),

Julia Wrona kl. V a – udział w etapie powiatowym 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. M. Łyjak),

Jan Walencik kl, VII b – udział w etapie powiatowym 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. M. Łyjak),

Adrianna Dębicka kl. V b – udział w etapie powiatowym 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. A. Grudka),

Marietta Zielonka kl. IV a – udział w etapie powiatowym 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. A. Grudka),

Jakub Kucharczyk kl. VIII b – udział w etapie powiatowym 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),

Maja Kobiałka kl. VIII a – udział w etapie powiatowym 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. R. Kopycińska),

Adrianna Zielonka kl. VIII a – udział w etapie powiatowym 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. R. Kopycińska),

Natalia Król kl. VIII a – udział w etapie powiatowym 22. Jesiennego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. R. Kopycińska),

Jan Walencik kl, VII b – udział w etapie wojewódzkim XIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do Życia” (op. p. M. Łyjak),

Maja Kobiałka kl. VIII a – wyróżnienie w etapie powiatowym XIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do Życia” (op. p. R. Kopycińska),

Natalia Król kl. VIII a – wyróżnienie w etapie powiatowym XIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego dla Gimnazjalistów ,,Przebudzeni do Życia” (op. p. R. Kopycińska),

Bogusz Batyra kl. V b – III miejsce w turnieju wojewódzkim w kat. kl. IV – VI XXXVIII Małego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. A. Grudka),

Mateusz Goliszek kl. V b – wyróżnienie w etapie powiatowym XXXVIII Małego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. A. Grudka),

Kacper Czuryszkiewicz kl. II b – wyróżnienie w etapie powiatowym XXXVIII Małego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. E. Wawer),

Adrianna Dębicka kl. V b – udział w etapie powiatowym XXXVIII Małego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. A. Grudka),

Alicja Bełcik kl. V b – udział w etapie powiatowym XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. A. Grudka),

Antonina Dudzińska kl. V b – udział w etapie powiatowym XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. A. Grudka),

Lena Strzelecka kl. II a – udział w etapie powiatowym XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. M. Łukasiewicz),

Maria Babska kl. II a – udział w etapie powiatowym XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. M. Łukasiewicz),

Emilia Skowrońska kl. II b – udział w etapie powiatowym XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. E. Wawer),

Mikołaj Kamela kl. IV c – wyróżnienie w etapie gminnym XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. R. Kopycińska),

Przemysław Bełcik kl. VI a – wyróżnienie w etapie gminnym XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. M. Łyjak),

Zuzanna Pączek kl. I b – wyróżnienie w etapie gminnym XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. A. Piątek),

Maria Strawa kl. II b – wyróżnienie w etapie gminnym XXXVII Małego Konkursu Recytatorskiego, (op. p. E. Wawer),

Wiktoria Szary gr. III OP – wyróżnienie w Konkursie recytatorskim ,,Piękna nasza Polska cała” organizowanym przez Przedszkole Miejskie w Opolu Lubelskim
(op. p. A. Jaszczyńska).

KONKURSY LITERACKO – CZYTELNICZE

Kamila Furtak kl. VIII b – II miejsce w III Międzyszkolnym Konkursie (zasięg wojewódzki) „Co nam przekazują Zesłańcy Sybiru?” w kategorii poezja”, (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),

Szymon Kęcik kl. III a gim – tytuł Wicemistrza Słowa w Wojewódzkim Konkursie Pięknego Czytania podczas VIII Festiwalu Słowa i Obrazu w kat. Mistrz Słowa, (op. p. M. Łyjak),

Maja Kobiałka kl. VIII a – udział w Wojewódzkim Konkursie Pięknego Czytania podczas VIII Festiwalu Słowa i Obrazu w kat. Mistrz Słowa, (op. p.R. Kopycińska),

Kamila Furtak kl. VIII b – wyróżnienie w Konkursie wiedzy o Irenie Sendlerowej zorganizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Opolu Lubelskim, (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),

Jakub Kucharczyk kl. VIII b – wyróżnienie w Konkursie wiedzy o Irenie Sendlerowej zorganizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Opolu Lubelskim, (op. p. A. Wesołowska – Błażejczyk),

Agata Barwińska kl. VIII a – wyróżnienie w Konkursie wiedzy o Irenie Sendlerowej zorganizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Opolu Lubelskim, (op. p. R. Kopycińska),

Natalia Król kl. VIII a – wyróżnienie w Konkursie wiedzy o Irenie Sendlerowej zorganizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Opolu Lubelskim, (op. p. R. Kopycińska),

Mateusz Duda kl. VIII a – wyróżnienie w Konkursie wiedzy o Irenie Sendlerowej zorganizowanym przez Powiatową Bibliotekę Publiczną w Opolu Lubelskim, (op. p. R. Kopycińska),

Jakub Kopyciński kl. III a gim wraz z mamą p. Renatą Kopycińską – II miejsce w kat. książka artystyczna Wielkim Finale 10. Edycji Konkursu literacko – plastycznego „Bazgroł 2019”,

Zofia Gajdzińska kl. V bII miejsce indywidualnie w kat. gra planszowa w Wielkim Finale10. edycji Konkursu literacko – plastycznego ,,Bazgroł 2019”, (op. p. A. Grudka),

Pola Gieroń kl. V b – II miejsce indywidualnie w kat. gra planszowa w Wielkim Finale10. edycji Konkursu literacko – plastycznego ,,Bazgroł 2019”, (op. p. A. Grudka),

Karolina Strawa, Bogusz Batyra, Sebastian Szczucki, Mateusz Goliszek (kl. V b) – zespół – II miejsce w kat. gra planszowa w Wielkim Finale10. edycji Konkursu literacko – plastycznego ,,Bazgroł 2019”, (op. p. A. Grudka).

Szymon Michalak gr. I OP – I miejsce w Szkolnym konkursie literackim z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 600-lecia Opola Lubelskiego „Strofy o małej i wielkiej ojczyźnie”, kat. oddziały przedszkolne i klasy I – III szkoły podstawowej,(op. p. A. Czapla),

Julian Kalinowski kl. III a – I miejsce w Szkolnym konkursie literackim z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 600-lecia Opola Lubelskiego „Strofy o małej i wielkiej ojczyźnie”, kat. oddziały przedszkolne i klasy I – III szkoły podstawowej, (op. p. R. Majkowska – Wojdyła),

Maciej Mordziński kl. I c – II miejsce w Szkolnym konkursie literackim z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 600-lecia Opola Lubelskiego „Strofy o małej i wielkiej ojczyźnie”, kat. oddziały przedszkolne i klasy I – III szkoły podstawowej, (op. p. B. Złotucha),

Stanisław Kuś kl. II b – II miejsce w Szkolnym konkursie literackim z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 600-lecia Opola Lubelskiego „Strofy o małej i wielkiej ojczyźnie”, kat. oddziały przedszkolne i klasy I – III szkoły podstawowej, (op. p. E. Wawer),

Milena Łyjak kl. I c – III miejsce w Szkolnym konkursie literackim z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 600-lecia Opola Lubelskiego „Strofy o małej i wielkiej ojczyźnie”, kat. oddziały przedszkolne i klasy I – III szkoły podstawowej, (op. p. B. Złotucha),

Gabriela Głodzik kl. II a – III miejsce w Szkolnym konkursie literackim z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 600-lecia Opola Lubelskiego „Strofy o małej i wielkiej ojczyźnie”, kat. oddziały przedszkolne i klasy I – III szkoły podstawowej, (op. p. M. Łukasiewicz),

Karolina Strawa kl. V b – I miejsce w Szkolnym konkursie literackim z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 600-lecia Opola Lubelskiego „Strofy o małej i wielkiej ojczyźnie”, kat. klas IV– VI szkoły podstawowej, (op. p. A. Grudka),

Antonina Maciąg kl. V b – II miejsce w Szkolnym konkursie literackim z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 600-lecia Opola Lubelskiego „Strofy o małej i wielkiej ojczyźnie”, kat. klas IV– VI szkoły podstawowej, (op. p. A. Grudka),

Zuzanna Kostka kl. III a gim – II miejsce w Szkolnym konkursie literackim z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 600-lecia Opola Lubelskiego „Strofy o małej i wielkiej ojczyźnie”, kat. klas VII– VIII szkoły podstawowej i III gim, (op.M. Łyjak),

Kamila Furtak kl. VIII b – II miejsce w Szkolnym konkursie literackim z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz 600-lecia Opola Lubelskiego „Strofy o małej i wielkiej ojczyźnie”, kat. klas VII– VIII szkoły podstawowej i III gim, (op.A. Wesołowska – Błażejczyk).

KONKURSY MATEMATYCZNE

Jakub Zydorczyk kl. III b – II miejsce w województwie (64 w kraju) w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu MAKS Matematyczny, (op. p. G. Wilk),

Kacper Jezierski kl. III b – III miejsce w województwie (90 w kraju) w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu MAKS Matematyczny, (op. p. G. Wilk),

Łukasz Greguła kl. III b – IV miejsce w województwie (100 w kraju) w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu MAKS Matematyczny, (op. p. G. Wilk),

Michał Furtak kl. VI a – V miejsce w województwie (179 w kraju) w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu MAKS Matematyczny, (op. p. A. Podgajna),

Mateusz Goliszek kl. V b – VI miejsce w województwie (279 w kraju) w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu MAKS Matematyczny, (op. p. G. Wilk),

Karol Kalinowski kl. VI a – VIII w województwie (240 w kraju) w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu MAKS Matematyczny, (op. p. A. Podgajna),

Mateusz Goliszek kl. V b – VI miejsce w kraju (laureat) w Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia organizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej, (op. p. G. Wilk),

Michał Krężel kl. III a – ,,Mistrz matematyki” w szkolnym Konkursie matematycznym dla klasy III szkoły podstawowej (op. p. R. Majkowska – Wojdyła).

KONKURSY MUZYCZNE

Maciej Dobrowolski – II miejsce w XVII Regionalnym Festiwalu Kolęd i Pastorałek „Kolęda Polska” w Opolskie Centrum Kultury (op. p. A. Czapla),

Zespół „Drugaki” – uczniowie kl. II b –III miejsce w XVII Regionalnym Festiwalu Kolęd i Pastprałek ,,Kolęda Polska”, (op. p. E. Wawer),

Amelia Bakalarz kl. VII b – wyróżnienie w XVII Regionalnym Festiwalu Kolęd i Pastprałek ,,Kolęda Polska”, (op. p. M. Dobrosz),

Wiktoria Wrona kl. VI a – wyróżnienie w XVII Regionalnym Festiwalu Kolęd i Pastprałek ,,Kolęda Polska”, (op. p. M. Dobrosz),

Amelia Bakalarz kl. VII b – III miejsce w Ogólnopolskim Festiwalu piosenki „Rytm i Melodia” w Radomiu (op. p. M. Dobrosz),

Wiktoria Wrona kl. VI a – laureatka w XI Regionalnym Konkursie Skrzypcowym „Skrzypcowe Spotkania” Lublin,

Wiktoria Wrona kl. VI a – II nagroda w XXIV Regionalnym Przeglądzie Uczniów Klas Skrzypiec w Zamościu,

Patrycja Adamczyk kl. IV b – wyróżnienie w kategorii wiekowej 6 – 10 lat w etapie powiatowym w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik 2019” (op. p. M. Dobrosz),

Patrycja Bakalarz kl. I b – wyróżnienie w kategorii wiekowej 6 – 10 lat w etapie powiatowym w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik 2019” (op. p. A. Piątek),

Bartosz Miziński kl. I c – wyróżnienie w kategorii wiekowej 6 – 10 lat w etapie powiatowym w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik 2019” (op. p.B. Złotucha),

Ada Kaszlikowska gr. I OP – udział w etapie powiatowym w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik 2019”, w kategorii wiekowej 6 – 10 lat (op. p. A. Czapla),

Bartosz Kramek gr. I OP – udział w etapie powiatowym w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik 2019”, w kategorii wiekowej 6 – 10 lat (op. p. A. Czapla),

Mikołaj Dobrowolski gr. I OP – udział w etapie powiatowym w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik 2019”, w kategorii wiekowej 6 – 10 lat (op. p. A. Czapla),

Lena Sagan gr. II OP – udział w etapie powiatowym w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik 2019”, w kategorii wiekowej 6 – 10 lat (op. p. M. Gorzym),

Alicja Kozłowska gr. II OP – udział w etapie powiatowym w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik 2019”, w kategorii wiekowej 6 – 10 lat (op. p. M. Gorzym)

Wiktoria Kociołek gr. III OP – udział w etapie powiatowym w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Śpiewający Słowik 2019”, w kategorii wiekowej 6 – 10 lat (op. p. A. Jaszczyńska),

Julia Wrona kl. V a – II miejsce w kategorii wiekowej 11 -13 lat w lat w etapie powiatowym w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

„Śpiewający Słowik 2019” (op. p. M. Dobrosz),

Karolina Strawa kl. V b – II miejsce w kategorii wiekowej 11 -13 lat w lat w etapie powiatowym w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej

„Śpiewający Słowik 2019” (op. p. M. Dobrosz),

Amelia Bakalarz kl. VII b – II miejsce w kategorii wiekowej 14 – 16 lat w lat w etapie powiatowym w Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej ,,Śpiewający Słowik 2019”, (op. p. M. Dobrosz),

Ada Kaszlikowska gr. I OP – wyróżnienie w finale Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Mały Głos” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 13 w Puławach, (op. p. A. Czapla),

Maciej Dobrowolski gr. I OP – udział w finale Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Mały Głos” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole Nr 13 w Puławach, (op. p. A. Czapla).

KONKURSY PLASTYCZNE

Kacper Resztak kl. VI c – wyróżnienie w 11 edycji konkursu plastycznego ,,Świat bez alkoholu” organizowanego przez Klub Jutrzenka w Opolu Lubelskm, (op. p. C. Łukasiewicz),

Natasza Iwaniak kl. V b – I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 4 – 6, (op. p. C. Łukasiewicz),

Bogusz Batyra kl. V b – II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 4 – 6, (op. p. C. Łukasiewicz),

Sebastian Szczucki kl. V b – II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 4 – 6, (op. p. C. Łukasiewicz),

Zofia Gajdzińska kl. V b – III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 4 – 6, (op. p. C. Łukasiewicz),

Mateusz Goliszek kl. V b – III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości”w kat. klas 4 – 6, (op. p. C. Łukasiewicz),

Łukasz Branicki kl. V b – III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości”w kat. klas 4 – 6, (op. p. C. Łukasiewicz),

Antonina Maciąg kl. V b – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 4 – 6, (op. p. C. Łukasiewicz),

Karolina Strawa kl. V b – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 4 – 6, (op. p. C. Łukasiewicz),

Aleksandra Pastwa kl. V a – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 4 – 6,(op. p. C. Łukasiewicz),

Jakub Pasztelan kl. VI b – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 4 – 6, (op. p. C. Łukasiewicz),

Julia Bardzel kl. VI b – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 4 – 6, (op. p. C. Łukasiewicz),

Zuzanna Bigos kl. VIII a – I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 7 – 8, (op. p. C. Łukasiewicz),

Agata Barwińska kl. VIII a – II miejsce w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 7 – 8, (op. p. C. Łukasiewicz),

Julia Chałas kl. VII a – III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 7 – 8, (op. p. C. Łukasiewicz),

Julia Kowalczyk kl. III a gim – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 7 – 8, (op. p. C. Łukasiewicz),

Zuzanna Kostka kl. III a gim – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 7 – 8, (op. p. C. Łukasiewicz),

Julia Klocek kl. VII b – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 7 – 8, (op. p. C. Łukasiewicz),

Katarzyna Bielecka kl. III a gim – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 7 – 8, (op. p. C. Łukasiewicz),

Martyna Sekut kl. III b gim – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 7 – 8, (op. p. C. Łukasiewicz),

Natalia Strawa kl. VII a – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 7 – 8, (op. p. C. Łukasiewicz),

Roksana Florek kl. VII a – wyróżnienie w szkolnym konkursie plastycznym z okazji ,,100 Rocznicy Odzyskania Niepodległości” w kat. klas 7 – 8, (op. p. C. Łukasiewicz),

Bartosz Kramek gr. I OP – I miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. A. Czapla),

Igor Łuszczyński gr. III OP – I miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. A. Jaszczyńska),

Adrianna Kaszlikowska gr. I OP – II miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. A. Czapla),

Ksawery Gorzym kl. II b – I miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. E. Wawer),

Szymon Michalak gr. I OP – II miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. A. Czapla),

Maciej Mordziński kl. I c – III miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. B. Złotucha),

Stanisław Kuś kl. II b – II miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. E. Wawer),

Jakub Błażejczyk kl. II b – III miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. E. Wawer),

Jakub Adamczyk kl. II b – wyróżnienie w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. E. Wawer),

Ksawery Widyński kl. II b – wyróżnienie w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. E. Wawer),

Maria Strawa kl. II b – wyróżnienie w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. E. Wawer),

Bartosz Miziński kl. I c – wyróżnienie w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. B. Złotucha),

Amelia Matuska gr. I OP – wyróżnienie w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. A. Czapla),

Łucja Kolesińska gr. I OP – wyróżnienie w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. A. Czapla),

Martyna Sosik gr. I OP – wyróżnienie w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. A. Czapla),

Mikołaj Branicki gr. III OP – II miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. A. Jaszczyńska),

Jakub Pluta gr. III OP – II miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym ,,Polska Moja Ojczyzna” (op. p. A. Jaszczyńska),

Filip Mroczkowski gr. III OP – I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym pt. „Papierowa ozdoba choinkowa” zorganizowanym przez OCK w Opolu Lubelskim ” (op. p. A. Jaszczyńska),

Natalia Nawrot gr. I OP – II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym pt. „Papierowa ozdoba choinkowa” zorganizowanym przez OCK w Opolu Lubelskim ” (op. p. A. Czapla),

Adrianna Ptasińska gr. I OP – II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym pt. „Papierowa ozdoba choinkowa” zorganizowanym przez OCK w Opolu Lubelskim ” (op. p. A. Czapla),

Maria Strawa kl. II b – wyróżnienie w w powiatowym konkursie plastycznym pt. „Papierowa ozdoba choinkowa” zorganizowanym przez OCK w Opolu Lubelskim ” (op. p. E. Wawer),

Maria Strawa kl. II b – II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Wielkanocny Quilling” zorganizowanym przez OCK ” (op. p. E. Wawer),

Maryna Sosik gr. I OP – II miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Wielkanocny Quilling” zorganizowanym przez OCK ” (op. p. A. Czapla),

Hanna Samonek kl. II b – wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Wielkanocny Quilling” zorganizowanym przez OCK ” (op. p. E. Wawer),

Maja Radziwiłowicz gr. I OP – wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Wielkanocny Quilling” zorganizowanym przez OCK ” (op. p. A. Czapla),

Amelia Fiuk gr. III OP – wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Wielkanocny Quilling” zorganizowanym przez OCK ” (op. p. A. Jaszczyńska),

Zofia Strawa gr. III OP – wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Wielkanocny Quilling” zorganizowanym przez OCK ” (op. p. A. Jaszczyńska),

Filip Pietroń kl. II a– I miejsce w szkolnym Konkursie plastycznym ,,Ekologiczna ozdoba choinkowa” zorganizowanym przez SU, (op. p. M. Łukasiewicz),

Lena Strzelecka kl. II a – III miejsce w szkolnym Konkursie plastycznym ,,Ekologiczna ozdoba choinkowa” zorganizowanym przez SU, (op. p. M. Łukasiewicz),

Alan Łuszczyński kl. II a – III miejsce w szkolnym Konkursie plastycznym ,,Ekologiczna ozdoba choinkowa” zorganizowanym przez SU, (op. p. M. Łukasiewicz).

INNE KONKURSY

Szymon Adamczyk kl. I c – został Małym Omnibusem klas I w szkolnym konkursie wiedzy ,,Mały Omnibus”, (op. p. B. Złotucha),

Kacper Czuryszkiewicz kl. II b – został Omnibusem klas II w szkolnym konkursie „ Mały Omnibus”, (op. p. E. Wawer),

Weronika Pęczkowska kl. VII a i Jan Walencik kl. VII b – nagroda za wygraną grę strategiczną odbywająca się w ramach Konkursu Lokalnej Grupy Działania „Owocowy Szlak” – „Kreator Przedsiębiorczości”, nagroda to tygodniowy obóz narciarski na Słowacji w trakcie ferii zimowych, (op. p. K. Wiśniewska, p. Z. Dębicki),

SUKCESY SPORTOWE

Drużyna 5 i 6 latków – I miejsce w Przedszkoladzie (zawody sportowe dla przedszkolaków z gminy Opole Lubelskie organizowane przez Szkołę Podstawową nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim), (op. p. A. Czapla, p. M. Gorzym, p. A. Jaszczyńska),

Dzieci z gr. I OP – I miejsce w Festynie Sportowym organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego w Opolu Lubelskim w ramach Tygodnia Kultury Miejskiej z okazji 600 – lecia Opola Lubelskiego, (op. p. A. Czapla),

Zawody szkolne 2018/2019. Igrzyska dzieci – op. p. T. Jasik

  1. Biegi Przełajowe – II miejsce w zawodach gminnych, I w zawodach powiatowych II w zawodach rejonowych i XI w zawodach wojewódzkich– Damian Boryca, Sebastian Półtorak, Jakub Pasztelan, Kacper Kruk, Arkadiusz Kania, Kamil Knap, Branicki Łukasz.

  1. I miejsce w zawodach gminnych i III miejsce w zawodach powiatowych
    w mini piłce nożnej halowej-
    Damian Boryca, Sebastian Półtorak, Jakub Pasztelan, Kacper Kruk, Kamil Knap, Mikołaj Jagodziński, Kacper Kasiak.

  1. I miejsce w zawodach gminnych, I miejsce w zawodach powiatowych III miejsce
    w zawodach rejonowych w mini koszyk
    ówce- Damian Boryca, Sebastian Półtorak, Jakub Pasztelan, Kacper Kruk,Kamil Knap, Mikołaj Jagodziński, Kacper Kasiak, Marcel Wrona, Czapla Przemysław, Birbach Wojciech, Ryczek Jarosław.

  1. III miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu- Damian Boryca, Jakub Pasztelan, Kacper Kruk, Kamil Knap, Mikołaj Jagodziński,

  2. I miejsce w zawodach gminnych , I miejsce w zawodach powiatowych III miejsce
    w zawodach rejonowych w mini piłce ręcznej-
    Damian Boryca, Sebastian Półtorak, Jakub Pasztelan, Kacper Kruk,Kamil Knap, Mikołaj Jagodziński, Kacper Kasiak, Marcel Wrona, Czapla Przemysław, Birbach Wojciech, Ryczek Jarosław.

  1. I miejsce w zawodach gminnych , I miejsce w zawodach powiatowych I miejsce
    w zawodach rejonowych w mini koszyk
    ówce, V miejsce w zawodach wojewódzkich w mini piłce nożnej- Damian Boryca, Sebastian Półtorak, Jakub Pasztelan, Kacper Kruk, Kamil Knap, Mikołaj Jagodziński, Kacper Kasiak, Birbach Wojciech, Ryczek Jarosław, Piotr Strawa, Szymon Jurak, Jakub Biszczanik.

I miejsce w rywalizacji powiatowej chłopców w ramach Igrzysk dzieci

Sprawozdanie z przebiegu zawodów sportowych 2018/2019 dziewczęta.

Op. p. W. Wrona

W bieżącym roku szkolnym dziewczęta brały udział we wszystkich zawodach sportowych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Do największych sukcesów należą:

I miejsce w powiatowych zawodach w piłce nożnej halowej dziewcząt.

I miejsce w powiatowych zawodach w koszykówce, III w rejonowych.

I miejsce w powiatowych zawodach w piłce nożnej.

II miejsce w powiatowych zawodach w pływaniu sztafetowym.

III miejsce w powiatowych zawodach w biegach przełajowych.

II miejsce w rejonowych zawodach indywidualnie w stylu motylkowym Dagmara Borowiak awans do zawodów wojewódzkich XII pozycja.

 

Zawody sportowe – chłopcy gimnazjum rok 2018/2019 – op. p. H. Jagodziński

  1. II – miejsce w zawodach powiatowych w piłkę ręczną,

  2. II – miejsce w zawodach powiatowych w siatkówkę,

  3. I – miejsce w zawodach powiatowych w igrzyskach młodzieży w LA,

  4. II – miejsce w zawodach powiatowych w pływaniu.

  5. I – miejsce w gminnych zawodach w piłkę nożną, I – miejsce w zawodach powiatowych zawodach w piłkę nożną, II – miejsce w rejonowych zawodach w piłkę nożną.

  6. I – miejsce w zawodach powiatowych w piłkę nożną halową.


Osiągnięcia dziewcząt w roku szkolnym 2018/019 – Krzysztof Janoszczyk

II miejsce w powiecie w pływaniu sztafetowym

II miejsce w gminie w sztafetowych biegach przełajowych

I miejsce w gminie w mini koszykówce

I miejsce w gminie w indywidualnych biegach przełajowych Oliwia Kuchta

III miejsce w gminie w indywidualnych biegach przełajowych Lidia Jasińska

II miejsce w gminie w czwórboju LA

II miejsce w gminie w badmintonie

III miejsce w gminie a piłce nożnej.

UKS Dubler- sprawozdanie rok szkolny 2018/2019 – Tomasz Jasik

1. Rozgrywki LIgowe

Lubelska liga trampkarzy rocznik 2005/2006

I miejsce w lidze

2. Lubelska liga młodzików młodszych 2007/2008

III miejsce w lidze

3. Lubelska liga Orlika młodszego rocznik 2009/2010

III miejsce w lidze

Juniorzy młodsi pod szyldem MKS Opolanin wychowankowie UKS Dubler I miejsce
w Lubelskiej lidze juniorów młodszych.

Powołania do reprezentacji LZPN

Konsultacje

  1. Jakub Fliszkiewicz
  2. Szymon Jurak
  3. Kacper Piotrowski

Mecze Mistrzowskie

  1. Kinga Bień
  1. Wiktoria Górska

UKS Dubler przystąpił do programu certyfikacji akademii piłkarskiej prowadzonej przez PZPN. Jednak szkolenie w klubie od nowego sezonu będzie się odbywało tylko
w kategoriach wiekowych od U-6 do U-11.