Komunikat Dyrektora Szkoły

Szanowni Państwo,

Rozpoczęcie roku szkolnego w Szkole Podstawowej Nr 2 im. Oskara Kolberga w Opolu Lubelskim odbędzie się w dniu 1 września 2020 r.
Odbędą się tylko spotkania z wychowawcami w klasach (wg. harmonogramu). W tym roku nie będzie spotkania ogólnego.

W związku z panującą pandemią proszę zachować szczególne środki ostrożności (maseczki, rękawiczki lub dezynfekcja rąk).
Proszę również, zachować bezpieczna odległość (min. 1,5 m).
W tym dniu wychowawcy klas będą oczekiwać na uczniów i rodziców na placu przed szkołą lub w przypadku opadów deszczu na wejściówkach i korytarzach szkolnych.

Ze względu na zachowanie szczególnych zasad bezpieczeństwa, proszę wszystkich o przyjście do szkoły nie wcześniej jak 10 minut przed planowanym spotkaniem w klasach.

Informacja o dowozach zostanie podana w poniedziałek 31 sierpnia 2020 r.

Harmonogram spotkań:

Godzina spotkaniaOP IOP III AI BI CII AII BIICIII AIII BIII CIV AIV BV AVI AVI BVI CVII AVII BVIII AVIII BVIII C
9:00 – 9:45CFMSDS 7MS

DS 2CF
DS 13
DS 20

MSMS

DS 6
MS
DS 21

DS 16

DS 10CF s.g.