Jesienna wycieczka klas II do Lublina

24 października 2018 roku uczniowie klas drugich wraz z rodzicami uczestniczyli w wycieczce do Lublina. W programie była wizyta w Radiu Lublin, a tam spektakl z cyklu Tańcobajki pt. „Smoki, damy i rycerze”. Widzowie wraz z aktorami aktywnie uczestniczyli w przedstawieniu. W tym dniu pogoda niezbyt dopisywała, więc w oczekiwaniu na warsztaty cukiernicze uczniowie zwiedzili galerię Zamkowe Tarasy i tam spożyli posiłek. Następnie udali się do Fabryki Lizaków „Cukier Lukier”. Na miejscu zobaczyli bogaty asortyment wyrobów cukierniczych, poznali technologię produkcji lizaków i samodzielnie wykonywali lizaki, które zabrali do domu. Zostali również obdarowani cukierkami. Wycieczka była bardzo udana.

Elżbieta Wawer