Dzień Poezji

,,Poezja jest światem przeżyć i refleksji.
    Jest po trochu jak mówienie ludzkim językiem
    w dobie maszyn i komputerów.
    Nie może jednak być zbyt mądra,
    bo nikt jej nie zrozumie.”
                             W dniu 05 lutego 2019 r. mieliśmy zaszczyt gościć w Złotym Zakątku w Opolu Lubelskim.
     Korzystając z zaproszenia pani Haliny Złotuchy, grupa uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunem Ewą Rodak wzięła udział w niecodziennym spotkaniu poezji Ks. Jana Twardowskiego. Poznaliśmy tajemnice i sekrety twórczości ks. Jana Twardowskiego oraz jego wymowną twórczość za sprawą pani Zofii Piłat. Mogliśmy słuchać poezji w wykonaniu pań z Kawiarenki literackiej, jak też czynnie włączyć się w czytanie.
                             Pełni podziwu oraz uznania dla całej grupy. Dziękujemy za miłe i cieple przyjęcie.
                                                                       Młodzież wraz z opiekunem.